Game Schedule

DateTimeTeamOpponentField
11/01/20198:05 PMMen’s O35 PremierWestside FC M-AEmpire Turf North – VAN
11/01/20198:10 PMMen’s PremierBCT Rovers Hurricanes ABby Lake West 3 Turf – BBY
11/03/201910:00 AMMen’s O45 Division 1Meraloma FC M-BConnaught Park Grass – VAN
11/03/20196:00 PMWomen’s Division 1NSGSC StormWindsor Secondary NV
11/03/20196:00 PMMladostLegion FCBby Lake West 1 Turf – BBY
11/03/20197:00 PMMen’s O35 Division 1FC Serbia United M-AMercer Stadium Turf – NWEST
11/08/20198:00 PMMen’s O35 Division 1Vancouver Harps FC MAndy Livingstone W Turf – VAN
11/09/20191:30 PMMen’s O45 Division 1Rinos Bulldogs M-BBby Lake West 2 Turf – BBY
11/09/20194:00 PMMen’s PremierWest Van FC AAmbleside D Turf – WVAN
11/09/20194:00 PMMladostRavens FCBby Lake West 4 Turf – BBY
11/10/20199:00 AMWomen’s Division 1New West RangersCariboo Oval
11/10/20199:30 AMMen’s O50Tugs ClassicRay Parrault – NVAN
11/15/20198:00 PMMen’s O45 Division 1Vancouver Rangers M-BPoint Grey Turf – VAN
11/15/20198:05 PMMen’s O35 Division 1Meraloma FC M-ATrillium Turf West – VAN
11/15/20198:10 PMMen’s PremierGuilford FC FASABby Lake West 3 Turf – BBY
11/15/20199:00 PMMen’s O35 PremierFC Romania M-ABby Lake West 2 Turf – BBY
11/17/20199:45 AMMen’s O50America UnidaBby Lake West 3 Turf – BBY
11/17/20196:15 PMWomen’s Division 1Cascadia FCJericho Turf – VAN
11/22/20198:05 PMMen’s O35 PremierICSF Columbus FC M-AEmpire Turf North – VAN
11/22/20198:10 PMMen’s PremierRinos TigersBby Lake West 3 Turf – BBY
11/22/20199:00 PMMen’s O35 Division 1Shaheen FC MWilliam Griffin Turf – NVAN
11/23/20197:00 PMMen’s O45 Division 1New West SC M-BBby Lake West 2 Turf – BBY
11/24/201910:00 AMMen’s O50Serbia UnitedAdanac SW
11/24/20196:00 PMWomen’s Division 1WCAGFC SportingTelosky East
11/24/20198:00 PMMladostWesburn Galaxy FCBurnaby Central
11/27/20199:10 PMMen’s O45 Division 1Bombastic FC JurassicVan Tech Turf – VAN
11/29/20198:05 PMMen’s O35 Division 1West Van FC Flying HorsesTrillium Turf West – VAN
11/29/20198:10 PMMen’s PremierCoquitlam Metro Ford A WolvesBby Lake West 3 Turf – BBY
11/30/20196:15 PMMen’s O35 PremierSFC Pegasus M TUNewton Athl 1 Stad Turf – SRY
11/30/2019TBDMladostKWL United FCTBD
12/01/20195:00 PMWomen’s Division 1West Coast FC WickhamTowncenter – Cunnings
12/06/20197:00 PMWomen’s Division 1Poco Rush LFCGates Park turf #1
12/06/20198:00 PMMen’s O35 Division 1Bowen Falconetti FC MAndy Livingstone W Turf – VAN
12/06/20198:05 PMMen’s O35 PremierWest Van FC MEmpire Turf North – VAN
12/06/20198:45 PMMen’s PremierCCB LFC UnitedNewton Athl 1 Stad Turf – SRY
12/07/20197:00 PMMen’s O45 Division 1Arya FCBby Lake West 2 Turf – BBY
12/08/2019TBDMladostRebels Old Boys FCTBD
12/13/20198:05 PMMen’s O35 Division 1SFC Temple M-A RangersTrillium Turf West – VAN
12/13/20198:10 PMMen’s PremierBurnaby Selects W Eagles ABby Lake West 3 Turf – BBY
12/13/20199:05 PMMen’s O45 Division 1ICSF Columbus FC LionsTBD
12/14/20193:20 PMMen’s O35 PremierClub Inter EDC Bby MBby Lake West 2 Turf – BBY
01/03/20208:05 PMMen’s O35 PremierNVFC Norvan M-AEmpire Turf North – VAN
01/03/20208:05 PMMen’s O35 Division 1Green Devils FCTrillium Turf West – VAN
01/04/20204:30 PMMen’s PremierNVFC Norvan AFen Burdett Mahon Turf – NVAN
01/04/20207:00 PMMen’s O45 Division 1Meraloma FC M-BBby Lake West 2 Turf – BBY
01/10/20208:05 PMMen’s O35 PremierPCOV M-AEmpire Turf North – VAN
01/10/20208:05 PMMen’s O45 Division 1Rinos Bulldogs M-BTrillium Turf East – VAN
01/10/20208:10 PMMen’s PremierICSF Columbus FC ABby Lake West 3 Turf – BBY
01/12/202010:00 AMMen’s O35 Division 1Rinos Bulldogs M-AHillcrest SE Grass – VAN
01/12/20205:00 PMWomen’s Division 1WCAGFC SportingTowncenter – Cunnings
01/17/20208:05 PMMen’s O35 Division 1FC Serbia United M-ATrillium Turf West – VAN
01/17/20208:10 PMMen’s PremierClub Inter EDC Burnaby ABby Lake West 3 Turf – BBY
01/18/20207:00 PMMen’s O45 Division 1Vancouver Rangers M-BBby Lake West 2 Turf – BBY
01/19/20202:05 PMMen’s O35 PremierWestside FC M-AEmpire Turf North – VAN
01/24/20208:10 PMMen’s PremierSFC Pegasus ABby Lake West 3 Turf – BBY
01/25/20209:10 PMMen’s O45 Division 1New West SC M-BQueens Park East Turf – NWEST
01/26/20206:15 PMMen’s O35 Division 1SFC Temple M-A RangersNewton Athl 1 Stad Turf – SRY
01/31/20208:40 PMMen’s PremierBCT Rovers Hurricanes ANewton Athl 2 Turf – SRY
02/01/20207:00 PMMen’s O45 Division 1Bombastic FC JurassicBby Lake West 2 Turf – BBY
02/02/20209:30 AMWomen’s Division 1NSGSC Red SocksWilliam Griffin turf
02/07/20208:10 PMMen’s PremierWest Van FC ABby Lake West 3 Turf – BBY
02/09/20204:00 PMMen’s O45 Division 1Arya FCConfederation Turf – NVAN
02/15/20207:00 PMMen’s PremierGuilford FC FASABby Lake West 2 Turf – BBY